Kniha – Jak poznat psí duši

Chcete rozumět svému psovi? Pak knihu Rudolfa Desenského Jak poznat psí duši jistě přečtete jedním dechem. Její první vydání z roku 2008 se stalo bestsellerem a bylo téměř okamžitě vyprodáno. Autor, známý psí psycholog, se od té doby významně posunul v osobním, ale zejména v profesním životě, nabyl mnoho nových zkušeností a tím dal tomuto titulu novou podobu.

Knihou Jak poznat psí duši uděláte radost pod stromečkem každému majiteli psa.

Vaše objednávky pod stromeček zpracujeme do 20.12.2016 do 12 hodin. Poté již nejsme schopni garantovat dodání do 23.12.2016.

KOČKA NENÍ PES
V ČESKÉ TELEVIZI

Už v lednu 2017 zahajuje Česká televize vysílání seriálu Kočka není pes. Představíme vám mnoho zajímavých příběhů ze života lidí a jejich zvířecích přátel. Odborníci na zvířecí chování pomohou přímo v rodinách řešit problémy, které ve vzájemném soužití často vznikají. První díl uvidíte 7. ledna 2017 v sobotu v 18 hodin na ČT1 a v repríze pak v neděli od 14 hodin na ČT2.

Kdo jsme

Komunita majitelů psů a koček. Naším hlavním cílem je, aby se lidem a jejich zvířatům společně dobře žilo.

Co nabízíme

Odborné poradenství o výchově, výcviku, výživě, ale i které plemeno se hodí právě k vám a vašemu životnímu stylu. Radit vám budou renomovaní odborníci. Poradny včetně videoukázek pro vás spustíme od ledna 2017.

Co s námi
můžete zažít

Psí a kočičí dny, semináře o výchově, přednášky odborníků k výživě, společné tréninky. Máme připraveny akce zaměřené na ochranu zvířat proti týrání, doporučíme vám veterináře, pojištění psů a koček a další praktické věci, které vám usnadní společné soužití.

O všech akcích budete vždy včas informování zde i na našem facebooku.
Pokud se nás už dnes chcete na něco zeptat, pište na info@kockanenipes.cz!

Významný podíl na tvorbě celé myšlenky mají naši partneři, které vám zde postupně představíme.

© Kočka není pes 2016